• ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20 - ΚΑΛΙ 2022 Ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΧΟΣ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕ ΤΟΝ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟ

    ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20 - ΚΑΛΙ 2022 Ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΧΟΣ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕ ΤΟΝ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟ

    Περισσοτερα →

Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς

Καλώς ήλθατε στον επίσημο ιστότοπό μας

Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς

Αθηνόδωρος ο Αιγιεύς

Καλώς ήλθατε στην επίσημη ιστοσελίδα του αθλητικού συλλόγου Αιγίου "Αθηνόδωρος Αιγιεύς". Μάθετε για το έργο μας και τις προσπάθειες των αθλητών μας, αγαπήστε τον κλασικό αθλητισμό και κάνετε τα δικά σας παιδιά μέλη του συλλόγου μας.

Περισσοτερα

Σκοπός και ιστορία

Σκοπός και ιστορία

Σκοποί του Συλλόγου μας είναι η συστηματική καλλιέργεια και ανάπτυξη των δυνατοτήτων των αθλητών του, αλλά και η σωματική και πνευματική ανάπτυξη και η ηθική εξύψωση των νέων και όλων των πολιτών που έχουν έφεση για άθληση.

Περισσοτερα

Ακαδημία Στίβου

Ακαδημία Στίβου

Δείτε φωτογραφίες του Συλλόγου και των παιδιών της Ακαδημίας. Προγραμματίστε ένα ραντεβού με τους προπονητές μας για να πληροφορηθείτε πως μπορείτε να εντάξετε και το δικό σας παιδί στην Ακαδημία Στίβου του Αθηνόδωρου.

Περισσοτερα

ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ 2022 - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - BINTEO MEΤΑΔΟΣΗΣ

DROMOITHSFVTIAS

BINTEO ΜΕΤΑΔΟΣΗΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑ 2022                                                                          

100 ΜΕΤΡΑ ΑΝΔΡΩΝ       

                                                             

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ              ΑΝΕΜΟΣ

1              ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ              2002       ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ ΠΑΛΑΣΚΑΣ     10,67     0,7

2              ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ      1987       ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  10,88     0,7

3              ΜΕΜΑ ΕΝΡΙΚΟ  2002       ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 11,03     0,7

4              ΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ       1985       ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  11,03     0,7

5              ΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  1996       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11,05     0,7

6              ΑΜΠΤΟΥ ΜΩΧΑΜΕΤ       1994       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ   11,13     0,1

7              ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ  2000       ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 11,17     0,1

8              ΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ           2002       ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ              11,23     0,7

9              ΛΑΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              1999       ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  11,30     0,7

10           ΚΟΚΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2002       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        11,32     0,1

11           ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  2002       ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ          11,38     0,7

12           ΒΑΣΙΛΟΥΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ  1996       ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ              11,38     -0,2

13           ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             2006       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 11,44     0,7

14           ΠΑΙΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         2006       ΑΓΣ ΝΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ            11,46     -0,2

15           ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 11,47     -0,2

16           ΝΤΑΝΑΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ     2001       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 11,51     -0,2

17           ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ      1997       ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ  ΝΤΕΡΗ   11,57     0,1

18           ΓΙΟΒΑΝΟΒΙΤΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ     1998       ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 11,57     0

19           ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2005       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        11,63     0,6

20           ΚΥΔΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         1992       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         11,64     0

21           ΝΤΟΥΣΙ ΑΓΓΕΛΟΣ              2005       ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 11,78     0

22           ΠΑΠΠΑΣ ΒΛΑΣΣΗΣ           2007       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        11,84     0,9

23           ΠΕΤΡΑΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ     1995       ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ              11,98     0,6

24           ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          2006       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 11,99     0,6

25           ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2006       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 12,16     0,9

26           ΚΑΡΑΒΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ             2005       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        12,17     0,9

27           ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΙΑΣΩΝ           2005       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        12,23     0

28           ΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ   2001       ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ              12,26     0,6

29           ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             2007       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12,27     0,6

30           ΜΠΕΣΛΕΜΕΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ       1993       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        12,37     -0,2

31           ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΓΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      2005       ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ     12,44     0

32           ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ               2005       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        12,47     0

33           ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΤΡΟΣ             2005       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 12,51     0

34           ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    2005       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        12,67     0,6

35           ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ      2004       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         12,72     0

36           ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          2002       ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ ΠΑΛΑΣΚΑΣ     12,79     0

37           ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ      2005       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        13,05     0,9

38           ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΗΛΙΑΣ           2004       ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ      13,30     0

400 ΜΕΤΡΑ ΑΝΔΡΩΝ                                                                    

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΜΕΜΑ ΕΝΡΙΚΟ  2002       ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 49,33    

2              ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ         2003       ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 49,43    

3              ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ  ΔΙΟΝΥΣΗΣ               2000       ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ     49,52    

4              ΣΓΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ          1998       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         50,45    

5              ΠΛΑΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ         2000       ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 50,85    

6              ΤΖΙΟΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2003       ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ               50,93    

7              ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ             2002       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 52,53    

8              ΧΑΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ   1999       ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ          52,75    

9              ΤΟΡΚΟΦΣΚΙ ΜΑΡΙΟΥΣ    1988       ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ ΠΑΛΑΣΚΑΣ     52,95    

10           ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ              2004       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 53,07    

11           ΓΚΙΟΥΡΑ ΑΟΥΡΕΛ             2000       ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004             53,71    

12           ΤΖΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ     2003       ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ ΠΑΛΑΣΚΑΣ     53,80    

13           ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1984       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 54,49    

14           ΚΛΟΥΚΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ          2002       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 54,81    

15           ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ              2006       ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 55,29    

16           ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005       ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ        55,31    

17           ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         2005       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 56,03    

18           ΨΑΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ       2003       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 56,07    

19           ΞΗΝΤΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   2006       ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ ΠΑΛΑΣΚΑΣ     56,09    

20           ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ  2005       ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020              56,33    

21           ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           2006       ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ             56,62    

22           ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       1998       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 56,69    

23           ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        57,22    

24           ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ            2005       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     57,31    

25           ΤΣΑΜΠΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              2005       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     57,91    

                ΠΑΡΑΣΧΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ    2005       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ DQ         

800 ΜΕΤΡΑ ΑΝΔΡΩΝ                                                                    

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΑΡΓΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1,52,77 

2              ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ        2005       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        1,54,78 

3              ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ        2005       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         1,57,75 

4              ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ              2005       ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ        1,59,64 

5              ΜΕΙΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ 1994       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 2,00,60 

6              ΚΑΣΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ               2005       ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ    2,05,00 

7              ΣΑΚΑΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ     2002       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        2,12,59 

8              ΜΠΑΡΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ      2006       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     2,13,12 

9              ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ 2006       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        2,18,03 

                ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ             2002       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ DNF      

1500 ΜΕΤΡΑ ΑΝΔΡΩΝ                                                                  

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ       2002       ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ        3,50,43 

2              ΜΠΡΟΣΣΕΤ ΡΟΜΟΥΑΛΝΤ             2005       ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ       3,55,59 

3              ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ     2006       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         3,59,95 

4              ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ          2003       ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ              4,01,02 

5              ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ         2002       ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ        4,02,48 

6              ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          2002       ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ              4,03,33 

7              ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ     1994       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ   4,03,85 

8              ΜΑΝΚΟ ΤΖΟΥΛΙΑΝΟ      1999       ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 4,04,18 

9              ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ  1999       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        4,06,07 

10           ΑΡΩΝΙΑΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                1999       ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ    4,06,63 

11           ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2003       ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ        4,07,47 

12           ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      1997       ΑΣ ΥΔΡΙΑ             4,08,02 

13           ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   2001       ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ        4,09,13 

14           ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ      2005       ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    4,11,85 

15           ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           2005       ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ       4,19,00 

16           ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ   2006       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        4,19,39 

17           ΜΠΙΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         4,24,15 

18           ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         2006       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         4,27,34 

19           ΖΑΡΑΒΙΝΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ  2006       ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    4,35,86 

20           ΤΟΥΦΕΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ      2007       ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 4,43,33 

21           ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ  2006       ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    4,47,58 

22           ΖΑΡΚΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   2006       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4,50,28 

                                                                               

5000 ΜΕΤΡΑ ΑΝΔΡΩΝ                                                                  

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1997       ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    14,23,85              

2              ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002       ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    14,26,10              

3              ΜΑΓΓΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ          1982       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ   15,01,31              

4              ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ   2003       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        16,03,66              

5              ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ      2002       ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ              16,52,24              

6              ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ      2003       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        17,02,11              

7              ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ           1990       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        17,17,22              

8              ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ           1991       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         17,20,91              

9              ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ         1994       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 17,55,51              

10           ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ             1991       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         18,13,47              

11           ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ      1990       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 19,51,87              

12           ΣΠΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ          2002       ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004             19,59,91              

ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                                                            

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ              ΑΝΕΜΟΣ

1              ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ      2002       ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ             7,32        0,3

2              ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   1996       ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ            7,15        0,6

3              ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ               1998       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ          7,00        0,3

4              ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ     2001       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     6,98        0,3

5              ΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         2001       ΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ           6,68        0,6

6              ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ   2003       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        6,43        0,3

7              ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  1998       ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020              6,40        0,7

8              ΛΕΝΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  1999       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 6,25        0,9

9              ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          2005       ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ             6,09        0,7

10           ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    2005       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        5,46        1,0

11           ΚΑΜΠΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    2006       ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ            5,43        0,3

12           ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ               2005       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        5,35        0,7

13           ΚΑΡΑΒΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ             2005       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        5,07        0,6

                ΚΟΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ     2005       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        DQ         

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ                                                                      

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ              ΑΝΕΜΟΣ

1              ΑΥΘΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ     2000       ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ       15,35     1,9

2              ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ               1998       ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ          15,01     0,6

3              ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1994       ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ       14,78     0,4

4              ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ      2001       ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ       14,62     1,3

5              ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΝΩΣ  1999       ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ       14,59     0,6

6              ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1998       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     14,34     0,2

7              ΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         2005       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        12,69     0,1

ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                                                

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΚΑΙΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ               2001       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     2,02       

2              ΒΑΡΒΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ          2004       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        1,90       

3              ΛΙΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ               2005       ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ              1,84       

4              ΣΤΑΒΑΡΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ            1997       ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ              1,78       

5              ΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005       ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 1,75       

6              ΝΤΙΤΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ  2005       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        1,68       

7              ΓΚΟΥΜΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ     2007       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        1,60       

8              ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ    2003       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1,50       

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ                                                               

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              1972       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        14,18    

2              ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ         2002       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     13,60    

3              ΜΕΤΑΞΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ     1976       ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ            8,68       

4              ΣΦΑΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ      2001       ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ            8,66       

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Κ-20                                                                     

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ          2004       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        14,00    

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ Κ-18                                                                     

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΜΕΡΑΪ ΚΛΕΒΙΣ   2006       ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 16,81    

2              ΔΑΡΒΙΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ 2005       ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ       16,64    

3              ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2005       ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ             14,91    

4              ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          2005       ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   12,06    

5              ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ     2005       ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ             10,83    

6              ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           2006       ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ            10,81    

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ   Κ-18                                                             

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΜΠΟΤΣΩΝΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ        2005       ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ    51,80    

2              ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          2005       ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ             46,70    

3              ΛΙΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         2005       ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   45,15    

4              ΠΕΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ           2006       ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ             43,95    

5              ΔΕΡΜΠΟΓΟΣΙΑΝ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   2005       ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ    42,44    

6              ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ         2006       ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 39,73    

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ                                                                    

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΚΑΡΑΜΟΥΣΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ        1999       ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   53,49    

2              ΤΣΑΝΤΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   1999       ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ       50,30    

3              ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ   2003       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        44,09    

4              ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ  2002       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     37,48    

ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-16                                                                      

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ              ΑΝΕΜΟΣ

1              ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ            2007       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        14,45     1,2

2              ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ   2008       ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ             13,58     1,9

3              ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ           2008       ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ        12,77     0,5

150 ΜΕΤΡΑ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-16                                                                          

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ              ΑΝΕΜΟΣ

1              ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ       2007       ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 17,44     1,6

2              ΠΑΠΠΑΣ ΒΛΑΣΣΗΣ           2007       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        17,72     0,9

3              ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ         2007       ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ        18,41     0,5

4              ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΜΑΡΙΟΣ               2007       ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ           18,45     0,5

5              ΝΤΑΓΙΑΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   2007       ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    18,81     0,5

6              ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ         2008       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     19,18     0,9

7              ΤΣΙΛΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         2008       ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   19,30     0,5

8              ΜΑΜΝΤΟΥΧ ΙΜΠΡΑΗΜ 2009       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 19,31     0,8

9              ΣΤΑΜΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ              2007       ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ      19,46     0,5

10           ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ           2008       ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ        19,70     0,9

11           ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2008       ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   20,07     1,6

12           ΚΟΚΟΡΕΤΣΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ  2009       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 20,19     1,6

13           ΠΑΤΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ          2009       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 20,99     0,8

14           ΞΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ              2008       ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ        21,02     0,8

15           ΤΟΣΚΑ ΕΡΓΚΙ       2008       ΑΣ ΑΚΡΟΣ            21,81     0,9

1200 ΜΕΤΡΑ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-16                                                                        

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ           2008       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        3,25,52 

2              ΚΕΝΝΕΝΤΥ ΑΝΔΡΕΑΣ      2009       ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004             3,27,36 

3              ΑΠΟΚΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ          2008       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         3,28,53 

4              ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ          2008       ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004             3,44,11 

5              ΝΙΦΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ     2007       ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004             3,45,27 

6              ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ            2008       ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   3,55,34 

7              ΤΣΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ            2009       ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    3,58,50 

8              ΣΑΚΚΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2008       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         4,04,15 

9              ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ     2008       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        4,06,48 

10           ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ        2009       ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004             4,06,84 

11           ΚΑΤΣΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           2008       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4,08,66 

12           ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2008       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4,11,58 

13           ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ    2009       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         4,17,18 

14           ΣΑΚΚΑΜΠΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ       2009       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         4,17,22 

15           ΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2009       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        4,19,02 

16           ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ    2009       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4,20,40 

17           ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 2009       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         4,25,22 

200 ΜΕΤΡΑ ΕΜΠ. ΑΓΟΡΙΩΝ Κ-16                                                                              

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ              ΑΝΕΜΟΣ

1              ΡΕΝΤΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2008       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 27,34     1,1

2              ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΦΑΙΔΩΝ      2008       ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ         27,37     1,1

3              ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ  2007       ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ        28,53     1,4

4              ΜΠΡΕΖΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   2007       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        28,66     1,1

5              ΚΟΝΤΑΡΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ          2008       ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ    29,21     1,4

6              ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΠΑΡΗΣ ΡΑΦΑΗΛ     2008       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     29,75     1,4

7              ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ  2008       ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ ΠΑΛΑΣΚΑΣ     29,77     1,4

8              ΣΤΟΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ    2008       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     29,99     1,1

9              ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ     2008       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 30,61     1,4

100 ΜΕΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                  

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ              ΑΝΕΜΟΣ

1              ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ         1997       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 11,99     1,3

2              ΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ     2003       ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ              12,45     1,3

3              ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 12,47     1,3

4              ΚΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ               1995       ΓΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ    12,87     1,3

5              ΚΑΝΤΕΡΕ ΒΑΣΙΛΙΚΗ         2007       ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    13,16     1,3

6              ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  2001       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13,27     1,1

7              ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ      1999       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13,31     2,0

8              ΛΟΝΤΩ ΜΥΡΤΩ 2005       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        13,31     2,0

9              ΓΚΙΟΝΙ ΛΑΟΥΡΑ 2006       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 13,34     2,0

10           ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ          2006       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        13,53     0,3

11           ΧΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ           2008       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 13,71     2,0

12           ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΡΥΚΟΜΗ            2005       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 13,80     1,6

13           ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ             2006       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     13,94     1,6

14           ΣΜΠΟΡΑ ΒΑΪΑ   2006       ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ  13,96     1,1

15           ΡΑΜΠΑΒΙΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2003       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        14,54     0,3

16           ΛΙΒΑΣΙΑΝΗ ΑΝΤΙΟΠΗ     2007       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14,61     0,8

17           ΤΖΑΒΑΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ    2002       ΑΣ ΥΔΡΙΑ             14,62     0,8

18           ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ   2002       ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ              14,75     0,8

19           ΜΕΣΣΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ     2001       ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ              14,82     0,8

20           ΜΑΝΤΖΙΑΡΑ ΦΑΝΗ         2008       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14,87     0,3

21           ΒΑΡΛΑ ΕΛΕΝΗ   2003       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 14,92     0,8

22           ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ          2007       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15,15     1,6

23           ΠΑΤΑΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ      2003       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15,34     0,8

100 ΜΕΤΡΑ ΕΜΠ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-18                                                                            

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ              ΑΝΕΜΟΣ

1              ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ              2006       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        14,67     1,8

2              ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ    2005       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     15,54     1,8

3              ΜΗΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ           2006       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        17,35     1,8

4              ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΤΑΣΙΑ        2005       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         17,99     1,8

400 ΜΕΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                  

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΛΑΖΑΡΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ    1998       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 58,92    

2              ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ         1997       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         59,41    

3              ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑ     2005       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        59,80    

4              ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ        2003       ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ 1,00,45 

5              ΛΑΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΝΑ          2006       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        1,02,30 

6              ΤΑΝΤΑΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ         2007       ΑΣ ΑΚΡΟΣ            1,02,62 

7              ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ              2007       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        1,02,94 

8              ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           2005       ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 1,03,61 

9              ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ     2003       ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ       1,03,91 

10           ΣΚΑΡΤΣΙΛΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ              2005       ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ      1,04,03 

11           ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ        1999       ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 1,04,15 

12           ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ             2006       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     1,04,26 

13           ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ           1998       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        1,04,62 

14           ΒΙΛΛΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ              2007       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        1,04,69 

15           ΚΛΕΤΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑ           1998       ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 1,05,36 

16           ΚΑΤΣΑΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ          2004       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     1,05,78 

17           ΡΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ   2003       ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 1,06,55 

18           ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ          2005       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        1,07,49 

19           ΑΛΕΞΟΓΙΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ            2001       ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ ΠΑΛΑΣΚΑΣ     1,09,28 

20           ΤΖΑΒΑΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ    2002       ΑΣ ΥΔΡΙΑ             1,11,53 

1500 ΜΕΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                               

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ          1999       ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ            4,29,44 

2              ΒΑΛΑΧΑ ΜΥΡΤΩ               2007       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         4,29,93 

3              ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΝΑ      2005       ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ       4,32,18 

4              ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ   2003       ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ       4,39,62 

5              ΜΟΚΚΑ  ΑΡΤΕΜΙΣ            2001       ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ     4,42,21 

6              ΝΤΑΣΚΑ  ΔΗΜΗΤΡΑ        2005       ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ     4,46,63 

7              ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ   2007       ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    4,58,34 

8              ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ    2007       ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ              5,04,83 

9              ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ        1997       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     5,09,54 

10           ΒΑΡΒΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ               2007       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        5,11,90 

11           ΣΠΑΡΑΚΗ ΧΑΡΑ 2003       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     5,12,11 

12           ΒΑΣΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ        1994       ΑΣ ΥΔΡΙΑ             5,14,64 

13           ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ        2006       ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ  5,19,27 

3000 ΜΕΤΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                               

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ               1983       ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ    9,47,32 

2              ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ     2005       ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ    10,42,85              

3              ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ       2002       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 10,50,91              

4              ΛΟΥΛΟΥΔΗ ΑΛΕΞΙΑ         2006       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         10,57,66              

5              ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ           1981       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        11,19,00              

6              ΒΑΛΑΧΑ ΗΛΙΑΝΑ              2006       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         11,20,09              

7              ΛΑΖΑΡΑΚΗ ΖΩΗ 2005       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         11,36,68              

8              ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ    2008       ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ              11,45,40              

9              ΤΣΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ   1974       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         12,44,10              

10           ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1992       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 13,20,70              

3000 ΜΕΤΡΑ Φ.Ε. ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                      

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 1997       ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ   10,44,23              

2              ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ  1996       ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ   10,54,51              

3              ΜΠΕΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ    2002       ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ    11,51,25              

ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                         

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ              ΑΝΕΜΟΣ

1              ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ           1999       ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔONIAΣ               5,74        0,4

2              ΠΟΙΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ       2004       ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ    5,73        0,8

3              ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ          2003       ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ              5,39        0,2

4              ΤΖΙΑΓΑΔΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2005       ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ           5,21        0,3

5              ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ              2003       ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ            5,00        1,0

6              ΠΑΤΑΤΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΚΛΕΙΩ         2000       ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ              4,93        0,4

7              ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2008       ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ    4,89        0,1

8              ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗ ΣΑΒΒΙΝΑ    2007       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 4,64        0,8

9              ΤΑΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ             2006       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        4,59        0,6

10           ΑΒΡΑΜΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΛΕΞΙΑ       2007       ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ             4,40        0,1

ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                    

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ              ΑΝΕΜΟΣ

1              ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ -ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ   1999       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     12,58     0,6

2              ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ       2002       ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  11,54     0,9

3              ΤΑΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ             2006       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        11,40     0,2

4              ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ          2005       ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  11,34     0,8

5              ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ            1999       ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  11,27     0,3

6              ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ      1996       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10,97     0,7

7              ΔΟΥΜΠΑ ΖΩΗ    2006       ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ             10,84     1,0

8              ΘΕΟΔΩΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣ        2006       ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 10,28     1,6

ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                             

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΡΓΥΡΩ     1999       ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ   1,72       

2              ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗ ΑΜΑΛΙΑ   2005       ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ    1,71       

3              ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ              2004       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     1,68       

4              ΤΣΙΑΤΗ ΜΕΛΙΝΑ 2006       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        1,59       

5              ΚΛΟΣ ΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2005       ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ   1,50       

6              ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ             2007       ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ   1,50       

7              ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004       ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ        1,44       

8              ΓΛΟΥΡΝΕΛΟΥ ΘΟΗ          2006       ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ       1,40       

9              ΚΑΛΟΖΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ       2002       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1,35       

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                            

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ      2002       ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020              10,63    

2              ΚΑΡΥΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ            2001       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 8,60       

3              ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004       ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ        7,24       

ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-18                                                                  

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΖΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  2006       ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 12,21    

2              ΜΠΑΡΚΟΥΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2007       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 10,73    

3              ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΜΑΛΙΑ         2007       ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ             10,73    

4              ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ       2008       ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   9,89       

5              ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ    2005       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     9,12       

6              ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ           2006       ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ            9,02       

7              ΜΠΙΤΖΑ ΝΑΤΑΛΙΑ            2005       ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    9,02       

8              ΓΑΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΜΑΡΑΓΔΑ 2008       ΑΘΛΟΡΑΜΑ ΑΟΠ            8,72       

9              ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΝΑΤΑΛΙΑ            2006       ΑΣ ΥΔΡΙΑ             8,57       

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ                                                                             

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ      2002       ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020              41,82    

2              ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ        1998       ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ   40,47    

3              ΜΑΡΤΙΝΗ ΙΣΜΗΝΗ          1997       ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    32,98    

4              ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004       ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ        18,97    

ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κ-18                                                                   

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΜΑΤΣΕΛΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ  2005       ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ    39,98    

2              ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ                2006       ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ    35,85    

3              ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΡΕΒΕΚΚΑ     2006       ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ             29,44    

4              ΜΠΑΡΚΟΥΛΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2007       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 28,52    

5              ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑ    2005       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     25,09    

6              ΘΕΟΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΝΑΤΑΛΙΑ            2006       ΑΣ ΥΔΡΙΑ             24,39    

7              ΜΗΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ           2006       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        23,11    

ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-16                                                                  

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ              ΑΝΕΜΟΣ

1              ΓΙΑΤΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ        2007       ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   13,14     0,2

2              ΝΑΣΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ             2007       ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ             12,16     1,8

3              ΚΟΒΡΑ ΕΛΠΙΔΑ 2008       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12,14     1,0

150 ΜΕΤΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-16                                                                       

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ              ΑΝΕΜΟΣ

1              ΚΑΜΑΡΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2008       ΑΣ ΑΚΡΟΣ            19,33     1,2

2              ΚΕΝΝΕΝΤΥ ΑΣΗΜΟΥΛΑ 2008       ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004             19,34     1,2

3              ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ  2007       ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ             19,74     0,8

4              ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΟΦΙΑ         2007       ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   19,76     1,2

5              ΜΑΡΑΘΙΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ           2008       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 19,89     1,2

6              ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ           2007       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        19,97     0,8

7              ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 2008       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     20,13     0,8

8              ΚΙΣΚΗΡΑ ΝΕΦΕΛΗ            2008       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 20,20     1,2

9              ΤΣΙΓΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ               2008       ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    20,31     0,8

10           ΜΠΕΛΕΚΟΥΚΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ            2009       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 20,37     0,8

11           ΣΤΑΜΑΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ          2007       ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 20,50     1,4

12           ΞΥΝΗ ΙΩΑΝΝΑ   2007       ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ        20,50     1,5

13           ΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΡΕΤΗ             2007       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        20,62     1,7

14           ΜΑΧΑΙΡΑ ΤΡΙΑΔΑ-ΠΑΝΟΡΜΙΤΑ  2008       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 20,64     1,4

15           ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ          2009       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 20,65     1,7

16           ΣΔΟΥΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΔΩΡΟΘΕΑ 2009       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 20,75     0,8

17           ΖΑΡΑΒΙΝΑ ΕΛΕΝΗ            2009       ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    20,76     1,4

18           ΒΕΛΙΑΪ  ΓΕΩΡΓΙΑ 2008       ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ           20,78     1,7

19           ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ       2008       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        20,81     1,6

20           ΨΑΡΡΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ            2008       ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 20,88     1,4

21           ΣΦΥΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ            2008       ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    20,96     1,4

22           ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ   2007       ΑΣ ΑΚΡΟΣ            21,03     1,5

23           ΓΟΥΛΙΑΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ 2008       ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ     21,28     1,4

24           ΠΟΛΙΤΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ           2007       ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ        21,31     0,9

25           ΓΙΟΛΔΑΣΗ ΑΡΙΑΔΝΗ       2008       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        21,41     1,7

26           ΓΙΟΡΝΤΑΝΟΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ            2007       ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ      21,42     1,2

27           ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ               2007       ΑΜΣ ΠΝΟΗ         21,42     1,4

28           ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  2007       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        21,43     1,6

29           ΤΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ               2007       ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 21,45     1,7

30           ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΚΑΣΑΝΔΡΑ    2008       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        21,51     1,6

31           ΚΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          2009       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 21,59     1,4

32           ΚΑΤΣΑΚΙΩΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2007       ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   21,64     2,3

33           ΖΑΠΑΝΤΙΩΤΗ ΜΕΛΙΝΑ   2009       ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    21,65     2,3

34           ΤΑΚΤΙΚΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ     2008       ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   21,65     1,5

35           ΚΟΤΤΗ ΝΕΦΕΛΗ                2008       ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    21,74     1,7

36           ΜΑΡΔΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ          2007       ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 21,77     2,3

37           ΦΙΛΑΝΔΡΑ ΕΛΕΝΗ          2008       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        21,80     1,1

38           ΚΟΜΗ  ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ     2009       ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ      21,83     1,6

39           ΤΑΜΠΑΚΕΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣ  2008       ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    21,87     1,4

40           ΛΑΒΟΡΟΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ    2009       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        22,23     1,5

41           ΣΤΑΝΚΟΒΙΤΣ ΒΕΡΟΝΙΚΑ 2008       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22,30     1,4

42           ΛΟΤΣΑΡΗ ΟΛΓΑ 2009       ΑΓΣ Η ΦΛΟΓΑ     22,35     2,3

43           ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΚΑΛΙΡΕΤΗ       2009       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22,60     2,3

44           ΡΕΜΕΝΤΕΛΑ ΜΕΛΙΝΑ    2009       ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   22,62     0,8

45           ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ     2007       ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004             22,70     1,4

46           ΜΕΡΟ ΜΑΡΙΝΑ 2009       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 22,70     1,4

47           ΑΡΒΥΘΗ ΙΩΑΝΝΑ             2008       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        22,72     0,9

48           ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΙΝΗ   2007       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        22,81     0,9

49           ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ              2008       ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ    22,84     0,7

50           ΝΤΕΡΕΚΗ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  2009       ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ      23,30     2,3

51           ΚΟΥΝΙΑΚΗ ΕΛΕΝΑ            2008       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        23,56     0,7

52           ΤΣΟΥΜΑΡΗ ΝΕΦΕΛΗ      2009       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23,58     0,7

53           ΒΕΣΚΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ            2009       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        23,73     0,8

54           ΚΑΤΣΟΧΡΗΣΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ        2009       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 23,79     1,1

55           ΧΑΝΤΖΕΛΗ ΑΘΗΝΑ          2007       ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ      24,23     1,6

56           ΒΙΚΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ              2007       ΑΣ ΑΚΡΟΣ            25,58     0,9

57           ΒΙΚΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ            2007       ΑΣ ΑΚΡΟΣ            25,84     0,8

58           ΞΥΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ      2007       ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ        26,76     0,8

1200 ΜΕΤΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-16                                                                    

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ             

1              ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ 2007       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        3,52,18 

2              ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ           2008       ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004             3,53,95 

3              ΦΡΑΝΤΖΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ  2008       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        3,56,74 

4              ΜΠΕΝΤΟ ΡΑΦΑΕΛΑ        2008       ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ  3,59,93 

5              ΖΑΡΚΑΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ              2008       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4,01,61 

6              ΛΟΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2008       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4,03,37 

7              ΜΠΟΔΙΩΤΗ ΑΝΝΑ           2008       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        4,04,20 

8              ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗ ΑΣΗΜΙΝΑ             2007       ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ        4,06,23 

9              ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΑ     2007       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         4,10,30 

10           ΕΞΑΡΧΟΥ ΜΑΡΙΑ              2008       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4,12,41 

11           ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2009       ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004             4,13,20 

12           ΛΕΚΑΤΣΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ       2007       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        4,14,84 

13           ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ              2009       ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ    4,15,37 

14           ΤΕΡΖΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ              2009       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 4,16,43 

15           ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΜΑΡΙΑ           2009       ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   4,17,68 

16           ΣΚΑΛΙΑΡΙΝΙ ΜΑΡΙΑ          2009       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         4,19,78 

17           ΤΣΙΝΤΩΝΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ  2008       ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004             4,20,01 

18           ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ     2007       ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ   4,21,64 

19           ΠΟΤΑΜΟΥΣΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ               2008       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         4,26,81 

20           ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ   2008       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4,29,36 

21           ΜΠΙΛΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ        2007       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         4,35,71 

22           ΔΑΟΥΤΙΔΗ ΜΑΡΙΑ            2008       ΑΜΣ ΠΝΟΗ         4,36,61 

23           ΒΑΡΒΑΤΣΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ              2008       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         4,48,16 

24           ΜΕΡΤΙΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ            2009       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4,51,67 

25           ΚΑΡΒΕΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΗ      2009       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4,53,53 

26           ΤΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ     2009       ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 4,56,49 

200 ΜΕΤΡΑ ΕΜΠ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ-16                                                                           

Α/Α        ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ      ΕΤΟΣ ΓΕΝ.            ΣΥΛΛΟΓΟΣ          ΕΠΙΔΟΣΗ              ΑΝΕΜΟΣ

1              ΠΕΠΠΑ ΠΕΛΑΓΙΑ               2008       ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΙΣ ΠΥΡΓΟΥ             31,05     0,7

2              ΚΑΤΣΑΦΥΛΟΥΔΗ ΥΒΟΝΗ               2008       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 31,51     0,7

3              ΡΕΝΤΕΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ            2008       ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ 32,20     0,7

4              ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ              2008       ΑΟΠ ΚΟΥΡΟΣ     32,56     0,0

5              ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ         2007       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        32,59     0,5

6              ΚΑΣΣΑ ΣΟΦΙΑ    2007       ΑΟ ΠΕΛΟΨ         32,81     0,5

7              ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗ ΦΑΙΝΑΡΕΤΗ          2007       ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ      32,94     0,5

8              ΓΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ        2007       ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ        33,33     0,0

9              ΠΙΡΠΙΡΗ ΝΑΥΣΙΚΑ            2007       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 33,61     0,5

10           ΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΝΕΛΑ         2008       ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ  33,70     0,0

11           ΣΚΟΤΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ          2008       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 35,46     0,0

12           ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ     2008       ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 35,76     0,0

Τα νέα του Συλλόγου

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20 - ΚΑΛΙ 2022 Ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΧΟΣ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕ ΤΟΝ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟ

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20 - ΚΑΛΙ 2022 Ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΧΟΣ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕ ΤΟΝ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟ

 

BAXOS KALI

Παγκόσμιο πρωτάθλημα στίβου Κ20. Η συμμετοχή στη μεγαλύτερη διοργάνωση του στίβου (για την ηλικιακή κατηγορία Κ20), αποτελεί  εξέχουσα επιτυχία για τον Ανδρέα Μπαχό, το σύλλογό μας και την πόλη μας. Στις  5/8/2022 στο Κάλι της Κολομβίας τερμάτισε τα 10.000 μ. βάδην σε χρόνο 46.15.84 κερδίζοντας την 23η θέση. Έγραψε το όνομά του στον κατάλογο των καλύτερων βαδιστών του κόσμου. Έχοντας ατομικό ρεκόρ  43.40.34 αναμένονται με βεβαιότητα, ακόμα μεγαλύτερες επιτυχίες για το Ανδρέα, η αίγλη των οποίων θα αντανακλάται σε όλους όσους πλαισιώνουν την προσπάθειά του. Ο σύλλογός μας  μπορούμε να πούμε ότι

Περισσοτερα →

ΥΠΟΔΟΧΗ ΤΩΝ ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ

ΥΠΟΔΟΧΗ ΤΩΝ ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ

εικόνα_Viber_2022-06-19_22-40-48-938

 

Τους διακριθέντες αθλητές του συλλόγου μας το 2022 υποδέχθηκαν την Κυριακή 24/7/2022 στο Δημαρχείο, ο Δήμαρχος κος Δημήτρης Καλογερόπουλος , ο πρόεδρος του Ν.Π.Δ.Δ Αιγιαλείας κος Παναγιώτης  Ανδριόπουλος και ο αντιδήμαρχος ποιότητας ζωής κος Γεώργιος Φραγκονικολόπουλος. Στη συγχαρητήρια αυτή συνάντηση τονίστηκε γι άλλη μια φορά η μεγάλη προσφορά του αθλητισμού στην υγιή ανάπτυξη της κοινωνίας και επικροτήθηκε το έργο της διοίκησης του Αθηνόδωρου στην ανάπτυξη ιδιαίτερα του κλασσικού αθλητισμού. Από την πλευρά της δημοτικής αρχής επιβεβαιώθηκε το θερμό ενδιαφέρον για

Περισσοτερα →

ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ20 - ΝΤΕΝΙΖΛΙ (ΤΟΥΡΚΙΑ) 2022. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΚΑΘΛΟ. Πήγε να φορέσει για πρώτη φορά τη φανέλα με το εθνόσημο...γύρισε με το χάλκινο μετάλλιο !

ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ20 - ΝΤΕΝΙΖΛΙ (ΤΟΥΡΚΙΑ) 2022. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΚΑΘΛΟ. Πήγε να φορέσει για πρώτη φορά τη φανέλα με το εθνόσημο...γύρισε με το χάλκινο μετάλλιο !

IMG-0422dfde94944e20686dc5f0c993cd32-V

 

             Ολοκληρώθηκαν οι βαλκανικοί αγώνες στίβου της κατηγορίας κάτω των 20 ετών που έγιναν στο Ντενιζλί της Τουρκίας το Σαββατοκύριακο 16-17 / 7 /  2022. Είμαστε ιδιαίτερα υπερήφανοι γιατί  ο αθλητής του συλλόγου μας 

Περισσοτερα →

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ20 ΣΕΡΡΕΣ 2022 - ΟΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20 Ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΧΟΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ20 ΣΕΡΡΕΣ 2022 - ΟΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ20 Ο ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΑΧΟΣ

1657425164543

 

           Σέρρες 9-10/7/2022. Αξέχαστο διήμερο για τον Αθηνόδωρο. Παρότι ο καιρός αρχικά δεν ήταν σύμμαχος δε στάθηκε εμπόδιο στην αποστολή του Αθηνόδωρου ώστε να μας κάνει για άλλη μια φορά υπερήφανους.

            Αναλυτικά,

Περισσοτερα →

«Η ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ» . Το όνειρο κάθε αθλητή. Οι 8 του Αθηνόδωρου που τη φόρεσαν.

«Η ΦΑΝΕΛΑ ΤΗΣ ΕΘΝΙΚΗΣ» . Το όνειρο κάθε αθλητή. Οι 8 του Αθηνόδωρου που τη φόρεσαν.

 εικόνα_Viber_2022-07-04_23-29-38-993

              Στη διαδρομή κάθε αθλητή προς τις κορυφές της επιτυχίας, η φανέλα της Εθνικής μοιάζει με το απόλυτο ορόσημο στη σχετικότητα της πορείας αυτής. Είναι το όνειρο κάθε αθλητή πέρα από τα μετάλλια και τις μεγάλες επιδόσεις. Ο Ανδρέας Γεωργίου κατάφερε όχι μόνο

Περισσοτερα →

           Εντυπωσιακή και ανώτερη του αναμενομένου ήταν η εμφάνιση των αθλητών μας στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Κ16 που έγινε στην Πάτρα (3ος όμιλος) το διήμερο 1-2/7/2022.

Εντυπωσιακή και ανώτερη του αναμενομένου ήταν η εμφάνιση των αθλητών μας στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Κ16 που έγινε στην Πάτρα (3ος όμιλος) το διήμερο 1-2/7/2022.

 

 εικόνα_Viber_2022-07-03_14-38-09-721

           Εντυπωσιακή και ανώτερη του αναμενομένου ήταν η εμφάνιση των αθλητών μας στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Κ16 που έγινε στην Πάτρα (3ος όμιλος) το διήμερο 1-2/7/2022.
Συγκεκριμένα :

Περισσοτερα →

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΕΚΑΘΛΟΥ Κ20 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2022 - ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΕΚΑΘΛΟΥ Κ20 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 2022 - ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ

1656479675321

         Ασημένιο μετάλλιο κατέκτησε ο αθλητής μας Πολυχρόνης Ιατρόπουλος στο αγώνισμα του δεκάθλου, στα πλαίσια του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Κ20 που διεξήχθη στη Θεσσαλονίκη το διήμερο 27-28/6/2022. Συγκέντρωσε 6064 βαθμούς επιτυγχάνοντας τις παρακάτω επιδόσεις:

Περισσοτερα →

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ2022

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ2022

εικόνα_Viber_2022-06-26_11-06-33-557

Το πανελλήνιο πρωτάθλημα Ανδρών Γυναικών και Κ23 ολοκληρώθηκε. Ανάμεικτα τα συναισθήματα των αθλητών μας, αφού εκτός από τον Ανδρέα Γεωργίου οι υπόλοιποι χωρίς να υστερήσουν σε αγωνιστικότητα, έμειναν μακριά από τα ατομικά τους ρεκόρ. Αυτό το γεγονός  είναι φυσικό να προβληματίζει κάθε αθλητή που έχει φτάσει ήδη ψηλά και επιθυμεί όχι μόνο να παραμείνει στην κορυφή αλλά και  να πάει ακόμα ψηλότερα. 


Συγκεκριμένα είχαμε τα κάτωθι αποτελέσματα:

Περισσοτερα →

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24  ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ  ΣΤΙΒΟΥ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΙΟΥ

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24 ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΣΤΙΒΟΥ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΙΟΥ

Screenshot 2020-11-07 08.40.13

ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΣΤΑΔΙΟΥ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΗΝ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24  ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΟΥΝΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ  ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ  ΣΤΙΒΟΥ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΟΥ ΑΙΓΙΟΥ ΛΟΓΩ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ.

Περισσοτερα →

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ18 - ΒΟΛΟΣ 2022

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ18 - ΒΟΛΟΣ 2022

 

gevrgioy andreas

 

       

            Εξαιρετική η παρουσία του συλλόγου μας στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα στίβου Κ18 που ολοκληρώθηκε σήμερα.

          Ο Ανδρέας  Γεωργίου, όπως άλλωστε περιμέναμε, ήταν για άλλη μια φορά ο κορυφαίος. Τόσο στα 1500 μ. με επίδοση  4:11.79. όσο και στα 3000 μ. με επίδοση        8:47.36 επιβεβαίωσε τη μεγάλη αξία του κατακτώντας άνετα και στα δύο αγωνίσματα την πρώτη θέση και το χρυσό μετάλλιο.

          Επόμενος στόχος του

Περισσοτερα →

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ  ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΤΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΤΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ

ANAKOINVSH

ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 20 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ 21 ΙΟΥΝΙΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΤΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΙΟΥΝΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ  ΛΟΓΩ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΑΙΓΙΟΥ .

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ,ΠΟΥ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΑΣΧΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΣ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ, ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΣΥΝΝΕΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΤΟΥΣ.

Περισσοτερα →

        Καταρίφθηκε το ρεκόρ Αχαΐας στη σφυροβολία που κρατούσε 53 χρόνια !

Καταρίφθηκε το ρεκόρ Αχαΐας στη σφυροβολία που κρατούσε 53 χρόνια !

 

11111

 

            Ποτέ δεν είναι αργά…

          Καταρίφθηκε το ρεκόρ Αχαΐας στη σφυροβολία που κρατούσε 53 χρόνια ο Σπύρος Μπούσιας με επίδοση 42,30. Το νέο ρεκόρ είναι

Περισσοτερα →

ΜΕΓΑΛΟΙ ΧΟΡΗΓΟΙ

Fgeurope
ΚΡΙΝΟΣ
ΑΦΟΙ ΤΣΙΝΟΥΚΑ
DIMITRIOU gelateria & patisserie

Υποστηρικτές

ΒΙΟΔΙΑΓΝΩΣΗ ΑΙΓΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
Vasileiou

Επικοινωνήστε μαζί μας

Επισκεφτείτε μας

Ι. Μεσσηνέζη 5, 1ος όροφος, Αίγιο, ΤΚ 251 00
& στο Δημοτικό Στάδιο Αιγίου

Ώρες προπονήσεων

Δευτέρα - Παρασκευή
4μμ - 7μμ
Σάββατο
10 πμ - 12μμ

Μιλήστε μας

Τηλέφωνο +
6942464216 (Ραδάμανθυς Σκούντζος)
Email +
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Υποστηρίξτε μας!

Υποστηρίξτε το έργο του "Αθηνόδωρου" με μια χορηγία.